КП "Ірпінське бюро технічної інвентаризації"

Державна реєстрація

Адреса
Ірпінь, Вулиця Грибоєдова, 2
Телефон
09:00 - 18:00
Перерва: 13:00-14:00
Закрито

Державна реєстрація прав проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб’єкта державної реєстрації прав або нотаріуса, крім випадків, передбачених цим Порядком.

У разі набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним набуттям речових прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані, а також у разі державної реєстрації речових прав, що є похідними від права власності, одночасно з державною реєстрацією права власності на таке майно заявником подається одна заява.

Моментом прийняття заяви вважається дата і час її реєстрації у базі даних заяв.

Разом із заявою заявник подає оригінали документів, необхідних для державної реєстрації прав, та документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

Державна реєстрація прав проводиться у строки, встановлені Законом України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

За результатом розгляду заяви та документів, поданих для державної реєстрації прав, державний реєстратор приймає рішення щодо державної реєстрації прав або щодо відмови в такій реєстрації.

Державна реєстрація права власності проводиться на:

  • земельні ділянки;
  • індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, квартири, нежитлові приміщення, тощо;
  • новозбудований об’єкт нерухомого майна;
  • майнові комплекси;
  • нерухоме майно, що створюється шляхом поділу, виділу, об’єднання в натурі частки майна, що перебуває у спільній власності, та має наслідком припинення права спільної власності для усіх або одного із співвласників.